Rumored Buzz on Sekso pozos

„Mylintis šia sekso poza svarbiausia yra nepamiršti savo išorinius lyties organus prispausti prie pačios pagalvės“, - patarimais dalinasi Trisha Borowicz, rašanti tinklaraštį apie orgazmus ir „Science Sex ant the Females“ direktorė.

Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 satisfiedų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 achievedų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio.

Taip, galbūt kartais į seksą mes žiūrime kaip į dienos rutinos dalį – jis būtinas kaip sotūs pusryčiai, o ir atliekamas kartais mechaniškai, kaip buities darbai.

Gydytojai yra skirtingų nuomonių dėl sekso nėštumo metu. Tačiau nemažai porų beveik visus šiuos devynis mėnesius mylisi. Nebent sekso tenka atsisakyti dėl nėštumo ypatybių. Mylintis nėštumo metu svarbu, kad nebūtų užgultas moters pilvas ir būtų vengiama spaudimo gimdai.

Taip vėlgi užkursite tikrą pirtį taškui G bei galėweb-site paliesti visas jautriausias savo kūno vietas...

Šioje padėtyje moteris guli ant pilvo, pasidėjusi pagalvę Sekso pozos po klubais, o vyras užlipa ant viršaus ir įsiskverbia iš nugaros.

Dauguma žmonių niekada nepagalvoja išbandyti šią “išviršinio sekso” kindą, tačiau ji gali būti dievo dovana vyrams, kurie per greitai baigia.

Pakėlusi užpakaliuką aukštyn numalšinsite jo jūsų ištroškusias akis, o gulint tokiu kampu jūsų liemuo atrodys lieknesnis.

Moterims, kurioms norint pasiekti orgazmą reikalinga klitorio stimuliacija, tokioje pozoje patogu glamonėti help save ranka arba pasitelkti sekso žaislą.

Pasaulyje egzistuoja daugybė įvairių sekso pozų, nuo paprastų iki sunkiai įgyvendinamų. Labai svarbų rasti tinkamą pozą, fiziologiškai ir psichologiškai priimtina abiem partneriams, tik taip seksas bus patogus ir teiks daugiausiai malonumo. Sekso pozų pasirinkimas priklauso nuo partnerių poreikių.

Kaip tai atlikti: Šiose pozose JŪS renkatės – ar norite intymumo, pasilenkdama arčiau partnerio, ar labiau norite dominavimo prieskonio visiškai nuo jo nusisukdama. Jei norite turėti visišką valdžią, galite panaudoti antrankius arba šalikėlius.

Nors oficialios statistikos dėl sekso sukeltų traumų nėra, wager kokie skaičiai neatspindėtų realios padėties, nes daugybė žmonių gėdijasi kreiptis į gydytojus dėl nelaimingų miegamojo nutikimų.

poza. Nors pozoje, kai abu partneriai guli šonu ir vyras prie moters prisiglaudęs iš nugaros, ir nėra akių kontakto, ji labai intymi, nes vyras prie partnerės priglunda visu kūnu.

„Penio žiedai su vibracija taip pat tinka – jie dedasi ant varpos, o integruotas vibratorius stimuliuoja klitorio zoną.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *