How Much You Need To Expect You'll Pay For A Good Sekso pozos

Renkantis pozą kūdikio pradėjimui, geriau vengti tų, kuriose sperma gali ištekėti lauk. Jūsų užduotis – padėti kuo didesniam spermatozoidų kiekiui varžytis dėl pirmavimo.

Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 satisfiedų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 satisfiedų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio.

Nepasitenkinimas savo išvaizda ir kūnu lytinį aktą paverčia ne tik gana nepatogiu, guess ir gana nuobodžiu. 123rf nuotr.

Moteris viršuje. Šioje pozoje abu partneriai yra gan pažeidžiami. Visų pirma, vyras visiškai atsiduoda į loverės valdžią ir turi pasitikėti jos sprendimas. O moteris vyrui pasirodo „visu gražumu“ ir yra prieinama jo glamonėms.

Atėjus jūsų eilei patirti malonumą, tegul vyras atsiklaupia prieš jus, gulinčią ant lovos krašto, pakelia jūsų kojas ir uždeda sau ant pečių. Taip bus malonu ne tik jums, guess ir jūsų partneriui, nes jis galės grožėtis jūsų figūra.

Tačiau norint pasiekti tinkamą kampą, gali prireikti šiek tiek manipuliuoti klubais, ypač jei jūsų klubai yra skirtingo pločio.

Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo

– Pirštais arba viršutine lūpa švelniai spauskite gaubtą aukštyn, kad galėtumėte sulenkto liežuvio galiuku stimuliuoti patį klitorį. Pradėkite nuo lengvo spaudimo, lėtai, ir laipsniškai didinkite spaudimą ir greitį.

Moterims, kurioms norint pasiekti orgazmą reikalinga klitorio stimuliacija, tokioje pozoje patogu glamonėti preserve ranka arba pasitelkti sekso žaislą.

Jums prieinamas smūgio gylis yra gerokai mažesnis, todėl galite Sekso pozos mėgautis šunišku stiliumi be intensyvios stimuliacijos.

Pagrindinės sekso pozų grupėsMoteris apačioje, vyras viršujeMoteris viršuje, vyras apačiojeVyras už moters nugarosPozos šonu

„Jeigu mylisi dvi moterys, ši pozicija leidžia viršuje esančiai partnerei stimuliuoti savo klitorį į apačioje esančios loverės sėdmenis.

Prie pojūčio bei jausmų intensyvumo gali prisidėti ir sekso pozos. Taigi, kaip mylėtis, kad taptumėte dar artimesni:

Vyras priklaupia prie jos galvos tiek, kad jo varpa būtų moters galvos lygmenyje. Rankomis vyras gali atsiremti į lovą arba jomis kontroliuoti įsiskverbimo gylį laikydamas rankomis moters galvą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *