The Sekso pozos Diaries

Taip yra ne tik dėl fiziologijos ypatumų, wager ir dėl mūsų pačių nusiteikimo seksui. Tačiau yra būdas, kaip galime sau padėti – pasirinkti tokią sekso pozą, kuri patenkins kur kas labiau nei bet kuri kita.

Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo eighteen achievedų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra eighteen metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio.

Panašiai kaip kaubojės, moteris užlipa ant jūsų, wager guli krūtine prie krūtinės, kaip apverstoje misionieriaus pozoje.

Tai įprasta misionieriaus poza, tik associateė klubai pakelti po klubais pakišta pagalvėle. Tinkamai pakreipti klubai leis partneriui įeiti giliau taip geriau stimuliuojant G tašką. Maža to, klitoris taip pat bus lengviau prienamas papildomoms stimuliacijoms.

Turėkite omenyje, kad Internet po tokio pasiruošimo jūsų spouseė pasieks orgazmą vidutiniškai po twenty minučių. Tad pasirūpinkite savo komfortu.

Pradėkite nuo misionieriaus pozos ir iškelkite kojas į viršų taip, kad jos sudarytų „V“ formą.

Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo

Vibracijos teiks jums klitorio stimuliaciją, kol jis darbuosis su jūsų tašku „G“, o žiedas padės jam išlaikyti tvirtesnę ir ilgesnę erekciją.

Gulite ant dešiniojo šono. Jis atsiklaupia, apžergia jūsų dešiniąją koją ir jūsų kairiąją koją apvynioja ant savo kairiojo šono.

Kokia esate lovoje: Šio ženklo savininkės yra romantiškos ir mėgsta būti subtilios. Kai packageą kartą atmosfera tarp jūsų ir jūsų vyro ims kaisti, išbandykite „Stebuklingąjį kalną“.

„Lėtai judant, jūs galite savo klitorį trinti į jo šlaunį ir taip dar greičiau pasiekti orgazmą. Nebijokite pasinaudoti rankomis.“

Stebėtina, Sekso pozos guess dar ir XXI amžiuje tarp rimtų oralinio sekso priešų išlieka ir nepakankama partnerio higiena.

Kokia esate lovoje: Šis Zodiako ženklas yra nevaržomas ir mėgsta eksperimentuoti. Siūlome išbandyti „Meilę vonioje“.

Ar žinojote, kad ilgai lauktas rezultatas – užsimezgusi nauja gyvybė – priklauso ne tik nuo lytinių aktų skaičiaus, guess ir nuo pozos?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *