About Sekso pozos

Kai kurios moterys turi užsilenkusią gimdą, kitų gimdos kaklelis gali būti kiek aukščiau gimdos. Pirmuoju atveju rekomenduojama kelių – alkūnių poza, antruoju – moteris ant nugaros, vyras viršuje.

Tai lietimui ir glamonėms sukurta poza, o jeigu akto metu dar laikysitės susikibę už rankų, intymumo rodyklė šoktelės dar aukščiau.

Atsisėdusi ant kelių ir žiūrėdama savo vyrui į akis moteris patiria didžiulį malonumą. Ši poza yra itin intymi ir moterims suteikia aukščiausią palaimą.

pozicijoje,o moteris sėdi jo glėbyje, kojomis apsivijusi jo liemenį, o rankomis – kaklą. Lėti judesiai ir visiškas kūnų susiliejimas garantuoja stiprias emocijas.

Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo

Ši poza nuskraidins į pačią ozgazmo viršūnę. Užsikėlus abi kojas partneriui ant pečių, moteris ne tik jaučia itin gilų įsiskverbimą. Ši poza puikiai stimuliuoja tašką G.

Jūs gulite ant nugaros, o jis jus apžergia. Jis švelniai įkiša savo penį Professional nedidelį tarpą, kurį sukuria pusiau užvertos kojos.

Šioje pozoje vyras guli ant moters. Poza padeda išlaikyti pakankamą frikcijų tempą, glamonėti vienas kitą rankomis, bučiuotis, matyti vienas kito veidą. Vyras gali remtis alkūnėmis, apglėbti moters klubus Sekso pozos rankomis, apkabinti ją for each taliją ar prilaikyti už pečių.

Lūpos visada turi tvirtai apimti varpą, sukuriant minkštą spaudimą, o judesiai žemyn turi būti su paspaudimu. Svarbu nuolat stimuliuoti varpos galvutę liežuviu, pagal galimybes kaitaliojant glamones su giliu įsiskverbimu.

Artėjančios Šv. Valentino dienos proga norėtųsi visiems palinkėti daug meilės ir jos dovanojamų malonumų.

Panaši poza kaip „Drugelio“ (moteris guli ant nugaros plačiai išskėtusi kojas ir sulenkusi jas for each kelius), bet vyras viena ranka pakėlęs koją, kad giliau įsiskverbtų, kita pats tenkina companionę ranka.

Mylintis „šaukšteliu“ abu partneriai guli ant šono, veidu į vieną pusę – vieno partnerio nugara glaudžiasi prie kito pilvo.

Tai ne tokia ir paprasta poza, wager efektyvi. Vyras guli vieną koją sulenkęs for every kelį, moteris sėdasi ant jo nugara į jį, apžergdama jo sulenktą koją.

Tačiau ilgesniems žaidimams reikalingas fizinis pasirengimas, ši poza labai vargina loverės kojų raumenis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *