Sekso pozos Fundamentals Explained

Klasikinė misionieriaus poza atrodo taip: moteris guli ant nugaros, o vyras yra ant jos ir jiedu žiūri vienas į kitą. Tačiau šią pozą galima „patobulinti“. Moteris gali atsigulti ant nugaros, iškelti savo kojas į viršų, o po apatine nugaros dalimi pasidėti pagalvę.

Misionieriaus poza yra viena iš lengviausiai kontroliuojamų padėčių, nes jūs atliekate visus judesius ir galite giliai įsiskverbti.

Jei jums jau yra eighteen achievedų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių. Taip

Sekso specialistas Charlie Glickmannas sako, kad jojikės (moteris viršuje veidu į associateį) poza skirta tokiai moteriai, kuri nori viską laikyti savo rankose: „Dažniausiai ši poza mėgstama norinčių kontroliuoti savo malonumą ir išpešti kuo daugiau pasitenkinimo.“

90 laipsnių ir patirsite tiek pat laipsnių karštį. Jūsų raumenys įsitempia, kad išlaikytumėte pusiausvyrą, be to, tenka dar labiau vienas kitu pasikliauti ir susikoncentruoti.

„Atsigulkite ant šono ir žiūrėkite vienas į packageą. Viena jūsų koja atiduria tarp jo, o kita apkibinkite jo klubus. Būnant tokioje padėtyje, partnerio koja yra prispausta prie jūsų makšties, tačiau tuo pat metu jo penis stimuliuoja jus iš vidaus“, - Sekso pozos tęsė tinklaraštininkė.

Wager jeigu neturite sveikatos issueų ir laikotės higienos, galite būti tikri, kad jūsų skonis „10“ yra puikus.

Klubu ir dilbiu atsiremiate į lovos ar suoliuko kraštą ir suspaudžiate šlaunis. Partneris jus apžergia iš nugaros.

Seksas paprastai asocijuojasi su voliojimusi lovoje visiškai nuogiems ir mėgavimusi odos kontaktu, kuris sukuria neapsakomą artumo ir jaudulio jausmą. Vis dėlto, nemažiau jaudinantis gali būti ir seksas nenusirengus drabužių, rašo health and fitness.com.

Labai svarbu nekeisti ritmo ir stimuliacijos būdo, nebent husband or wifeė pati prašo. Daugumą moterų būtent stabilios glamonės atveda į orgazmą.

„Ji nėra labai sudėtinga, todėl seksas gali trukti ilgiau ir jūs nepervargsite“, - pritarė gydytoja Laura Berman. „Norint pasiekti orgazmą, galite tai daryti padėdama sau stimuliuoti klitorį arba paprašydama partnerio pagalbos.“

Čia viskas priklauso nuo moters. Jo gali keisti kojų padėtį – išskėsti jas plačiau ar suglausti, – o taip pat atsilošti atgal ir pasilenkti į priekį.

Pasak sekso terapeuto Jesse‘o Kahno, tokie pakeitimai puikiai tiks tiems, kurie mylėdamiesi įprastoje misionieriaus pozoje jaučia klubų ar nugaros skausmą.

Atsigulate pakėlusi kojas ir kulkšnis sukryžiavusi už savo galvos. Jis į jus įeina iš misionieriaus pozos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *