How Sekso pozos can Save You Time, Stress, and Money.

Ši poza gali būti atliekama ir gulint vienas šalia kito, o taip pat stovint (vyras laiko moterį žemyn galvą apėmęs for every juosmenį). Poza „69“ gera tuo, kad partneriai vienas packageą patenkina vienu metu.

Nusprendus užsiimti oraliniu seksu, pradėkite nuo ispaniško stiliaus stimuliacijos. Krūtinę patepkite nedideliu kiekiu lubrikanto ir jomis suspauskite vyro penį. Vėliau atsiklaupkite ir atlikite klasikinį oralinio sekso judesį.

Trumpa viršutinė kūno dalis reiškia, jog visą svorį nešiojate ant pilvo, tačiau ilgos jūsų galūnės viską atperka. Patariama pasipuošti neįprasto kirpimo ilga puošnia liemenėle, kuri paslėps jūsų pilvuką, bet neuždengs įstabaus grožio kojų.

Jei vyrai turėtų ir galėtų pasirinkti pačią maloniausią intymių linksmybių pozą, kuri jiems niekada nepabostų, kaip manote, kokia ji būtų?

Dar viena paplitusi moterų baimė – kad reikės nuryti spermą. Reikia pažymėti, kad daugeliui tai iš tiesų nelengva užduotis, tuo tarpu daugelis vyrų svajoja užbaigti oralinį seksą būtent taip.

Atrodytų tokia nuobodi ir nuspėjama ta misionieriaus poza... Tačiau pakanka po sėdmenimis pasikišti pagalvėlę, kad patirtumėte kur kas daugiau malonumo nei galite numanyti. Ir patikėkite, jūsų partneriui taip pat patiks – aštresni pojūčiai garantuoti. 

Ši poza turi du pagrindinius variantus – moteris arba guli ant vyro, arba sėdi ant jo raitomis. Tinka Sekso pozos aktyvesnėms moterims, suteikia galimybę joms reguliuoti sueities ritmą, penetracijos kampą.

Pakėlusi užpakaliuką aukštyn numalšinsite jo jūsų ištroškusias akis, o gulint tokiu kampu jūsų liemuo atrodys lieknesnis.

Jei norite, for each jo krūtinę braukite ledo kubeliu ir leiskite šaltam vandeniui rinktis jo dubens apačioje.

„Gulėdama ant nugaros, po klubais pasidėkite pagalvę. Pakelkite savo užpakaliuką ir kojas taip, kad pastarosios būtų kuo arčiau jūsų pečių. Iš šono gali atrodyti, jog jūs perlenkta pusiau“, - išbandyti šią pozą patarė Dorianas Solotas.

Pradėti visada reikia nuo lėto tempo, laipsniškai jį didinant, guess nepereinant į pernelyg greitą – tai gali sukelti diskomfortą ir sukurti įspūdį, kad jūs skubate užbaigti.

„Jeigu mylisi dvi moterys, ši pozicija leidžia viršuje esančiai partnerei stimuliuoti savo klitorį į apačioje esančios partnerės sėdmenis.

Pagerintas misionierius. Misionieriaus poza jau savaime yra gan intymi, nes partnerių veidai yra arti vienas kito. Kad pojūčiai dar labiau sustiprėtų, vyras gali stipriai suimti moters sėdmenis ir ją prisispausti dar arčiau savęs. Arba apžergti jos kojas ir taip visiškai apsiausti

Taigi, kokias pozas rinktis? Iš esmės galimos visos pozos, kuriose spermatozoidai ejakuliacijos metu lengvai pasieks gimdą ir pratęs savo kelionę kiaušialąstės url.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *