Getting My Sekso pozos To Work

Sukryžiuotos kojos arba lotosas. Ši poza viena intymiausių emociškai. Jos metu vyras sėdi sukryžiavęs kojas taip, kaip įprasta jogos lotoso

Kokia esate lovoje: Esate labai seksuali ir pasirengusi eksperimentuoti. Tad nusprendėme jums pasiūlyti kai ką visiškai kitokio: sekso pozicijų rinkinį, naudojant pratimų kamuolį. Pavadinkime šį rinkinį „Didžiojo linksmybių kamuolio“ sekso pozomis.

Vis dar yra daug drėgmės ir šilumos, tačiau pojūtis sutelkiamas į mažiau jautrią užpakalinę varpos dalį, o ne į priekinę varpos dalį ir galvutę, iš kur kyla didžiausia orgazmo stimuliacija.

Sekso specialistas Charlie Glickmannas sako, kad jojikės (moteris viršuje veidu į companionį) poza skirta tokiai moteriai, kuri nori viską laikyti savo rankose: „Dažniausiai ši poza mėgstama norinčių kontroliuoti savo malonumą ir išpešti kuo daugiau pasitenkinimo.“

Turėkite omenyje, kad Internet po tokio pasiruošimo jūsų spouseė pasieks orgazmą vidutiniškai po twenty minučių. Tad pasirūpinkite savo komfortu.

„Atsigulkite ant šono ir žiūrėkite vienas į packageą. Viena jūsų koja atiduria tarp jo, o kita apkibinkite jo klubus. Būnant tokioje padėtyje, partnerio koja yra prispausta prie jūsų makšties, tačiau tuo pat metu jo penis stimuliuoja jus iš vidaus“, - tęsė tinklaraštininkė.

Dauguma žmonių niekada nepagalvoja išbandyti šią “išviršinio sekso” typeą, tačiau ji gali būti dievo dovana vyrams, kurie for each greitai baigia.

Vibracijos teiks jums klitorio stimuliaciją, kol jis darbuosis su jūsų tašku „G“, o žiedas padės jam išlaikyti tvirtesnę ir ilgesnę erekciją.

Kokia esate lovoje: Esate energinga ir išradinga – du dalykai, garantuojantys nuostabias išdykėliškas sesijas! Sekso pozos Jei norite praplėsti savo sekso pozų biblioteką, siūlome jums „Plūgo“ pozą.

Packageą kartą, kai pakils nuotaika, siūlome būti viršuje. Jei nusiteikusi romantiškai, rinkitės „Jojikės“ pozą, o jei nusiteikusi šiurkštumui – apsisukite ir mėgaukitės „Atbulinės jojikės“ teikiamais malonumais.

Associateė gali ilgai bučiuoti savo mylimojo kaklą, šnabždėti jam gundančius žodžius. Moteris šioje pozoje jaučiasi labai artima savo partneriui, globojama ir saugi, o vyras – demonstruoja kūno tvirtumą.

Bėda ta, kad burnos ertmės ir oro temperatūrų pokytis sukelia diskomfortą, sumažina pojūčių aštrumą, o kai kuriais atvejais gali ir nutraukti orgazmą. Be to, daugelį vyrų jaudina pati mintis sulaužyti tabu ir „baigti“ partnerės burnoje.

Pasak sekso terapeuto Jesse‘o Kahno, tokie pakeitimai puikiai tiks tiems, kurie mylėdamiesi įprastoje misionieriaus pozoje jaučia klubų ar nugaros skausmą.

Toliau išvardytas sekso pozas thetrentonline.com kalbinti vyrai išskyrė kaip pačias nemaloniausias, o kartais Internet grėsmingas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *