Not known Factual Statements About Sekso pozos

– Vertėtų paieškoti pozų ir tempo, kuris būtų patogus ir leistų pajusti kuo daugiau malonumo.“

– Vyras guli ant nugaros, moteris apžergia jo veidą, bet yra nugara į jį, tad yra atsisukusi į jo genitalijas ir gali jam atsilyginti tuo pačiu – tai „sixty nine“ artima poza.

Nusprendus pasimėgauti oraliniu seksu, jei tikrai norite pradžiuginti savo antrąją pusę, atsigulkite priešais jį ir leiskite jam jus stebėti, o jūsų galva tegul kabo nuo lovos krašto. Tai skamba gerokai sudėtingiau, nei yra iš tikrųjų.

Misionieriaus poza. Moteris guli ant nugaros su išskėstomis kojomis. Vyras atsigula ant jos veidu į ją, remdamasis rankomis arba alkūnėmis, kojomis tarp moters kojų, kirkšnimis maždaug tame pačiame lygyje kaip ir moters. Misionieriaus poza gali būti pradine įvairių sekso pozų padėtis.

Tačiau dar daugiau pojūčių patirsite būdama ant viršaus ir pasisukdama 180 laipsnių kampu. Apsisukite ir žiūrėkite į jo pėdas, o savo kojas sudėkite tarp jo.

Liepkite jam atsisėsti ant kėdės, o jūs – ant jo kelių. Paprašykite, kad partneris laikytų jus už liemens, ar tegul jis liečia jūsų krūtis, kurios yra tiesiai jam prieš nosį.

Jeigu labai skubate, pasinaudokite sudrėkintu popieriniu rankšluosčiu ar bekvapėmis drėgnomis servetėlėmis. Tik nenaudokite kvepalų ar dezodorantų – tai ne tik nebūtina, wager ir gali sudirginti lytinių organų gleivinę.

Šioje sekso pozoje Sekso pozos galimi smūgiai bus labai trumpi, todėl negalėinternet site atlikti ilgų laukinių smūgių, kurie daugumą vyrų nustumia už ribos, iš kurios nebegalima grįžti.

Jei norite, per jo krūtinę braukite ledo kubeliu ir leiskite šaltam vandeniui rinktis jo dubens apačioje.

„Gulėdama ant nugaros, po klubais pasidėkite pagalvę. Pakelkite savo užpakaliuką ir kojas taip, kad pastarosios būtų kuo arčiau jūsų pečių. Iš šono gali atrodyti, jog jūs perlenkta pusiau“, - išbandyti šią pozą patarė Dorianas Solotas.

Nepasitenkinimas savo išvaizda ir kūnu lytinį aktą paverčia ne tik gana nepatogiu, bet ir gana nuobodžiu.

„Atsigulkite ant pilvo ir šiek tiek pakelkite savo užpakaliuką, kad jūsų antroji pusė galėtų į jus lengviau patekti“, - teigė Dorianas Solotas.

Populiaru taip pat yra naudoti įvairius mini vibratorius – juos reikia laikyti rankose ir papildomai stimuliuoti klitorio zoną akto metu“, – patarė intymių prekių parduotuvės atstovai.

Vyras atsigula ant nugaros, o moteris atsisukusi nugara atsisėda ant jo. Norint patogiau įstumti varpą, moteris turi atsilošti, rankomis atsiremti į kietą pagrindą ir kilstelėti dubenį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *